Hakkımızda  

Sağlığınıza verdiğimiz önem, Fit1001’i oluşturmamızı ve her aşamada yaşam tarzı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özenle tasarlanmış ürünleri tedarik etmemizi sağladı. Böylece size sunduğumuz her ürünün yüksek kalite malzemelerle üretildiğine emin olduk. Attığımız her adım size sağlık katacak.

İyi Hissetmeniz Hakkında

Sağlıklı yaşamak çok eğlenceli ve ilginçtir. Renkli meyve ve sebzeleri seçmeye, yoga ve egzersize, iyi bir gece uykusuna ve kendinize zaman ayırmaya kadar yaptığınız şey aslında sağlıklı yaşamaktır. Bu duruma asla bir angarya veya yük olarak bakmamalısınız. Elbette, sağlıklı olmaya çalışmak bazen karmaşık olabilir fakat biz bunu basit ve anlaşılır hale getirmek için buradayız. Hayat size bu imkanları sunarken daha sağlıklı olmak konusunda desteği de bizden alın istiyoruz. 

Pasiften Aktife

Sağlığınız için yapabileceğiniz en güçlü şey, beklemek yerine harekete geçmektir. Beslenmenizde bir adım önde olmak ise harekete geçmeniz açısından çok önemlidir. Bu nedenle bugün, yarın ve bundan sonrası için tüm beslenme ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımcı olacak kapsamlı bir vitamin, mineral ve takviye portföyü oluşturduk.

Diyetkolik.com Destekçiniz

Vücudunuz yediklerinizi, kullanabileceğiniz enerjiye dönüştürmek için belirli besin maddelerine ihtiyaç duyar. Düzenli olarak tüketeceğiniz vitamin, mineral ve takviyeler; yediklerinizi kullanılabilir enerjiye dönüştürmede önemli rol oynar. Bu nedenle vücudunuzun çalışır durumda kalması için yediklerinizi destekleyecek doğru miktarda takviyeler alınması önemlidir. Diyetkolik.com Diyetisyenleri ile sağlıklı beslenme programınızı edinip, doktor gözetiminde ihtiyaç duyduğunuz besin takviyelerini bizden temin edebilirsiniz. Sizi sağlıklı hissettirmekten zevk duyarız.  Fit Olmanın 1001 Yolu Var Vücudunuzda neler olduğunu önemsiyoruz ve sağlıklı olmanızın her yolunu araştırıyoruz. Diyetkolik.com ile dengeli bir diyet programına sahip olurken, Fit1001 ile aldığınız besinlerin doğru kullanılmasına yardımcı olan takviyeler edinebilirsiniz. Scala ile doğru ölçüye ulaşabilir ve sonucu bize büyük bir gururla gönderebilirsiniz.  

Geri Dönüşleriniz ve Görüşleriniz Pusulamız

Bize ilettiğiniz her geri dönüşünüze ihtiyacımız ve elbette cevabımız var. Dilerseniz aşağıdaki bilgiler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Değişmek İçin Yola Çıktığınızda, Karşılaşacağız! 

PCI Yazılım Danışmanlık ve Organizasyon Ltd. Şti. 

Evliya Çelebi Mah. Sadi Konuralp Cad. No:5/2 IKSV Vakfı Binası 34433 Beyoğlu, İstanbul

Tel                : 0532 131 98 94

WhatsApp    : 0532 131 98 94

E-posta        : musterihizmetleri@fit1001.com      

  

Kargo bedava

500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!