Yardım Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Fit1001 platformu üzerinden satın aldığınız her ürün “Orijinal Ürün” garantisi ile gönderilir. Fit1001 satışını gerçekleştirdiği tüm ürünleri resmi Türkiye ithalatçılarından temin etmekte olup, tüm ürünlerin gerçek menşeilerinden tedarik edilmesine özen göstermektedir.

Elbette. Diyetkolik ile sunduğumuz hizmetlerde sağlıklı yaşam ve beslenme programlarınızı oluştururken, Fit1001’de beslenmenizi, takviye ürünlerle destekliyoruz. Ayrıca alışverişinizle birlikte, uzman
diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanan Diyetkolik Hazır Diyet Paketi hediye.

Evet, Fit1001 üyeliğinizi isim, soy isim, e-mail adresi ve şifreniz ile oluşturabilirsiniz.

Üye olurken kullanacağız e-postanızın doğruluğundan emin olmalı, aktif kullandığınız bir adres ile üyeliğinizi tamamlamalısınız. Size ve siparişinize özel tüm bilgilendirmeleri bu adres üzerinden paylaşacağız. Şifrenizin güvenliğiniz açısından; 7-15 karakter arasında olmasına, en az 1 harf ve 1 rakam içermesine dikkat etmelisiniz.

Fit1001 hesabınıza giriş yaptıktan sonra, ana sayfa üzerinde sağ üst köşede bulunan “Hesap” kısmından adres bilgilerinizi kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Fit1001.com yalnızca web sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Mobil-web uyumlu web sitemiz sayesinde telefonlarınızdan da tüm hizmet ve ürünlerimize erişebilirsiniz.

Sipariş

Sipariş verebilmek için şu adımları izlemeniz yeterli: Ürün sayfalarından satın almak istediğiniz ürünleri “Hemen Alın” butonuna tıklayarak ya da alışverişinize devam etmek isterseniz 'Sepete Ekle' butonundan sepetinize ekleyebilirsiniz. Ödeme ekranından kayıtlı adreslerinizden birini seçebilir veya yeni bir adres bilgisi ekleyebilirsiniz. Aynı ekrana kart bilgilerinizi girip işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişinizi verirken karşılaştığınız tüm sorunlarla ilgili olarak, başına herhangi bir kod eklemeden 0850 333 4938 numaralı müşteri destek hattımızdan veya musterihizmetleri@fit1001.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ödeme

Ödemenizi kredi kartı ve banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kapıda ödeme ve havale yoluyla ödeme seçenekleri bulunmamaktadır.

Ödeme ile ilgili yaşadığınız sorunun birçok sebebi olabilir. Bu sorunun kaynağını doğru tespit edip çözümünü sağlayabilmemiz için 0(532) 131 9894 numaralı müşteri destek hattımızdan veya musterihizmetleri@fit1001.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kapıda ödeme, ödeme seçeneklerimiz arasında bulunmamaktadır.

Kargo

Tüm siparişleriniz, siparişi verdiğiniz tarihten itibaren geçerli olarak 1-3 iş günü içerisinde ilgili kargoya teslim edilebilir. Siparişlerinizde kargoya teslimat esnasında yaşanabilecek global sorunlar ve resmi tatiller nedeniyle gecikmeler yaşanabilir.

Siparişlerinizi tamamladıktan sonra Fit1001 üyeliğinizi oluşturduğunuz e-mail adresi üzerinden size gönderdiğimiz mail ile siparişlerinizin kargo takibini yapabilirsiniz.

Siparişlerinizin Fatura adresi ve teslimat adresi farklı olabilir.

Elbette. Siparişinizin teslimat adresi ve alıcı adının değiştirilmesi için siparişiniz kargoya verilmeden 0850 333 4938 numaralı müşteri destek hattımızdan veya musterihizmetleri@fit1001.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Fit1001 müşterilerinin verdiği siparişler Yurtiçi Kargo veya UPS Kargo aracılığı ile ulaştırılmaktadır.

Kargo şirketleri genelde adrese teslimat gerçekleştirmektedir. Teslimat adresinde bulunan herhangi birine siparişiniz teslim edilebilir. Fakat bazı şubeler kendi işleyişleri sebebi ile sadece adreste bulunan alıcıya teslimat gerçekleştirebilir. Böyle bir durumda siparişiniz dağıtıma çıkmadan önce alıcı değişikliği talebinizi musterihizmetleri@fit1001.com mail adresimize ya da siparişinizi verirken “Satıcıya Özel Talimatlar” bölümüne iletebilirsiniz. Size kargo şirketi ile görüşerek yardımcı olmaya çalışabiliriz.

Sürecin doğru işlemesi problemin en kısa sürede çözülmesi adına oldukça önemlidir. Siparişlerinizin tamamı uzman ekiplerimiz tarafından özenle paketlenerek ilgili kargo şirketine teslim edilmektedir. Ürünleriniz, kargo şirketinin iki farklı aktarma merkezinden geçerek sizlere teslim edilmektedir. Bu nedenle taşıma sırasında ürünlerde açılma/patlama gibi sorunlar çok nadir de olsa yaşanabilmektedir. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için paketinizi teslim alırken kontrol etmeniz, herhangi bir sorunda ise tutanak ile birlikte kargo görevlisine iade etmeniz oldukça önemlidir. Aksi halde sorumluluk sizdedir.

Resmî tatillerde kargo şirketleri hizmet vermediği için teslim yapılamamaktadır.

İptal Ve İade

Siparişinizin iptal edilebilmesi için siparişiniz kargoya verilmeden 0(532) 131 9894 numaralı müşteri destek hattımızdan veya musterihizmetleri@fit1001.com e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ambalajı açılmış/tahrip edilmiş/bozulmuş ürünlerin kanunda öngörülen haller dışında iadesi ve değişimi yapılamamaktadır.

Kampanyalı satın aldığınız bir ürünü iade ettiğinizde kampanyada geçerli olan imkanlardan yararlanmanız mümkün değildir.

Kargo bedava

200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!