Diyetkolik ailesinin yeni üyesi Fit1001.com ile tükettiğiniz besinlerin doğru kullanılmasına yardımcı olan takviyeler edinirken, Diyetkolik.com ile dengeli bir diyet programına sahip olabileceksiniz.
Diyetkolik ailesi olarak, Fit olmanın 1001 yolu var diyerek çıktığımız bu yolda yaptığınız tüm alışverişlerde elde edeceğiniz ve uzman diyetisyenlerimiz tarafından oluşturulan ücretsiz “Hazır Diyet Paketleri” hazırladık.

hazır diyet paketi hediye

Hazır Diyet Paketi Nedir?

Hazır Diyet Paketi satın alan kullanıcılara Diyetkolik diyetisyenlerinin hazırladığı diyet planları arasından, danışanın bazal metabolizma hızına uygun olan plan atanır. Hazır Diyet Paketi 3 aylık bir hizmeti kapsar ve kullanıcısına soru hakları, detaylı raporlar gibi pek çok özellik sunar.

Hazır Diyet Paketi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Özellikler

İçerikler

Yemek Tarifleri

Su Takipçisi

Egzersiz

Bildirimler

Diyet, motivasyon, egzersiz gibi konularda seni motive eden yüzlerce makaleye ulaşabileceksin. Diyet planındaki pek çok yemeğin tariflerine ulaşabileceksin. Yeterince su içiyor musun? Su takibi ile bu alışkanlığı kazanacaksın. Yaptığın egzersizleri işaretleyerek harcadığın kaloriye ulaşabilirsin. Diyetine yardımcı hatırlatıcılarla destekleneceksin.

Peki Hazır Diyet Paketleri Nasıl Kullanılır?

  • Diyetkolik.com veya Diyetkolik Mobil Uygulama üzerinden üyeliğinizi oluşturun.
  • “Hizmetler” sekmesinden “3 Aylık Hazır Diyet Paketi”ni seçin.
  • Ödeme platformunda yer alan “Promosyon Kodu” alanına size özel olarak gönderdiğimiz kodu girin.
  • Diyet planınız artık kullanıma hazır. Diyetkolik.com veya Diyetkolik Mobil Uygulama üzerinden “Diyet Planım” sekmesine tıklayarak diyet paketinize ulaşabilirsiniz.
Sağlıklı olmak için yola çıktınız, karşılaştık. Bizimle yola devam ettiğiniz için teşekkürler! 😊

Hemen indir

Kargo bedava

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!