Diyetkolik ailesinin yeni üyesi Fit1001.com ile tükettiğiniz besinlerin doğru kullanılmasına yardımcı olan takviyeler edinirken, Diyetkolik.com ile dengeli bir diyet programına sahip olabileceksiniz.
Diyetkolik ailesi olarak, Fit olmanın 1001 yolu var diyerek çıktığımız bu yolda yaptığınız tüm alışverişlerde elde edeceğiniz ve uzman diyetisyenlerimiz tarafından oluşturulan ücretsiz “Online Diyet Planları” hazırladık.

Premium Üyelik Nedir?

Premium Üyelik satın alan kullanıcılara Diyetkolik diyetisyenlerinin hazırladığı diyet planları arasından, danışanın bazal metabolizma hızına uygun olan plan atanır. Premium Üyelik 1 aylık bir hizmeti kapsar ve kullanıcısına soru hakları, detaylı raporlar gibi pek çok özellik sunar.

Premium üyelik ile kullanma hakkı tanınan 5 adet plandan size en uygununu seçebilir, 1 aylık süreçte diyet planları arasında değişikliklere gidebilirsiniz. Klasik diyet, vegan, vejetaryen, aralıklı oruç ve diyabet planından kendinize en uygun beslenme yöntemini seçin ve sağlıklı beslenmeye başlayın!

Premium üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Özellikler

İçerikler

Yemek Tarifleri

Su Takipçisi

Egzersiz

Bildirimler

Diyet, motivasyon, egzersiz gibi konularda seni motive eden yüzlerce makaleye ulaşabileceksin. Diyet planındaki pek çok yemeğin tariflerine ulaşabileceksin. Yeterince su içiyor musun? Su takibi ile bu alışkanlığı kazanacaksın. Yaptığın egzersizleri işaretleyerek harcadığın kaloriye ulaşabilirsin. Diyetine yardımcı hatırlatıcılarla destekleneceksin.

Peki Premium Üyelik Nasıl Kullanılır?

  • Diyetkolik.com veya Diyetkolik Mobil Uygulama üzerinden üyeliğinizi oluşturun.
  • “Planlar” sekmesinden üye olmak istediğiniz diyet planı çeşidini seçin.
  • Ödeme platformunda yer alan “Promosyon Kodu” alanına size özel olarak gönderdiğimiz kodu girin.
  • Diyet planınız artık kullanıma hazır. Diyetkolik.com veya Diyetkolik Mobil Uygulama üzerinden “Diyet Planım” sekmesine tıklayarak diyet paketinize ulaşabilirsiniz.
Sağlıklı olmak için yola çıktınız, karşılaştık. Bizimle yola devam ettiğiniz için teşekkürler! 😊

Hemen indir

Kargo bedava

500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!