Bağışıklığınıza Desteğin Yeni Adı: AlchemLife Phytorelief Pastil

Bağışıklığınıza Desteğin Yeni Adı: AlchemLife Phytorelief Pastil

Pastil bağışıklığı destekler mi? Boğaz ağrısı neden olur? Boğaz ağrısında bitkisel çözümler faydalı mıdır?
Spor Yaralanmalarını Önleme ve İyileştirme Stratejileri Okunuyor Bağışıklığınıza Desteğin Yeni Adı: AlchemLife Phytorelief Pastil 8 dakika İlerle Magnezyum ve D Vitamini Birlikte Kullanılırsa Ne Olur?

AlchemLife Phytorelief Pastil, kışın sık karşılaşılan soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıklara karşı korunmanın doğal bir yoludur. İçeriğinde Zerdeçal, zencefil ve nar kabuğu özütleri bulunmaktadır., Zerdeçal, zencefil ve nar kabuğu özütleri boğazınızı yumuşatır, öksürüğünüzü azaltır ve solunum yollarınızı rahatlatır. Ayrıca,bu özütler bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücudunuzun enfeksiyonlara karşı direncini artırır. AlchemLife Phytorelief Pastil, şeker, gluten ve laktoz içermemektedir. Kışın Günde 3-4 pastil alınabilir.

1.Zerdeçalın Gücü:

Zerdeçal, Curcuma longa isimli bir bitkinin köküdür ve sağlık için çok yararlıdır. Zerdeçalda bulunan kurkumin maddesi, antioksidan, anti-inflamatuar, antiviral, antibakteriyel ve antifungal etkilere sahiptir. Zerdeçalın gücü en yüksek düzeyde saklanır ve vücut tarafından daha iyi emilir.

AlchemLife Phytorelief Pastil, zerdeçalın gücünü diğer bitkilerle harmanlamaktadır. Bu bitkilerle yapılan harmanlama bağışıklık sisteminize katkıda bulunur, boğazınızdaki ağrı ve acıyı giderir, solunum yollarınızı açar. AlchemLife Phytorelief Pastil, şeker, gluten ve laktoz içermez. AlchemLife Phytorelief Pastil, İsviçre’de üretilen ve Avrupa Patent Ofisi tarafından onaylanan bir üründür. Zerdeçalın gücü ve AlchemLife Phytorelief Pastil arasındaki ilişki, doğanın size verdiği sağlıklı bir alternatiftir.

2.Zencefilin Isıtıcı Etkisi:

Zencefilin ısıtıcı etkisi, hem lezzetlidir hem de sağlığınıza da fayda sağlar. Zencefil, boğazınızı yumuşatmak ve öksürüğünüzü kesmek için ideal bir bitkidir. Ayrıca vücudunuzu ısıtır, soğuk algınlığına karşı savaşır ve bağışıklık sisteminizi güçlendirir. Zencefil, her gün zencefil çayı içerek üşüme ve terleme gibi belirtileri önleyebilirsiniz. Zencefil, kan şekerinizi dengeleyerek diyabetten koruyabilir.

Zencefil, antioksidanlarla doludur ve kansere karşı koruma sağlar ve kanserli hücrelerin yayılmasını durdurur. Zencefil, beyin fonksiyonlarınızı geliştirir ve yaşlılığa bağlı unutkanlık ve demans gibi hastalıkları önler. Zencefil, sağlıklı bir yaşam sürmek için harika bir bitkidir. Zencefilin ısıtıcı etkisinden yararlanmak için zencefil çayı içebilir, yemeklerinize baharat katabilir veya pastil olarak alabilirsiniz.

3.Nar Kabuğunun Şifası:

AlchemLife Phytorelief, doğal fitoaktif içeriklerden oluşan bir pastildir. İçeriğinde nar kabuğu, zerdeçal ve zencefil bitkilerinin patentli karışımı bulunur. Ayrıca, selenyum, çinko mineralleri ve C vitamini içerir. Bu doğal bitkisel pastil, şeker, gluten ve laktoz içermez.

Nar kabuğu, bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı olurken, aynı zamanda boğaz ağrısını hafifletmeye ve rahatlatmaya katkı sağlar. Ayrıca, taze bir nefes sağlama konusunda da etkilidir.

Phytorelief Plus, fitoaktif bileşenlerin klinik olarak test edilmiş ve patentli bir kombinasyonunu içerir. Bu bitkisel pastil, AlchemLife Fitosötikleri ile üretilir. Bu teknoloji, bitkilerden farmasötik kalitede içerik çıkarma konusundaki 75 yılı aşkın uzmanlıktan doğar ve ekstraksiyon sürecini optimize ederek üstün saflık, kalite ve biyoyararlanım sağlar.

Phytorelief Plus, bağışıklığın fonksiyonlarının normal olmasını sürdürlebilir kılmak için kullanılabilir. Günde 3-4 pastil kadar kullanılabilir. Pastil eridikten sonra 1 saat boyunca yiyecek veya içecek tüketmemeye özen göstermek, maksimum etki sağlamak için önemlidir.

Boğaz Ağrısının Nedenleri

Boğaz ağrısının birçok farklı nedeni olabilir. Beraberinde görülen semptomlar da bu farklı nedenlere göre değişir. Pek çok durum, boğaz ağrısına yol açabilir. Son derece rahatsız olabilen bu sorun, genellikle kısa sürede geçer. En yaygın nedenler ise viral ya da bakteriyel enfeksiyonlardır. Bunların yanı sıra kuru hava gibi çevresel faktörler de boğaz ağrısına yol açabilir. Viral enfeksiyonlar farenjit vakalarının büyük bir kısmını oluşturur. Adenovirüs, renovirüs ve koronavirüs dahil olmak üzere 200’den fazla virüs türü nedeniyle görülen soğuk algınlığı buna sebep olur.

Eğer boğaz ağrısı viral enfeksiyon nedeniyle ortaya çıktıysa burun tıkanıklığı, burun akıntısı, baş ağrısı, ateş ve hapşırma da görülebilir. Bunlara ek olarak bademcikte iltihaplanma da oluşabilir.

Boğaz ağrısının yaygın diğer bir nedeni bakteriyel enfeksiyonlardır. Boğaz ağrısına yol açan bakteriyel enfeksiyonlardan ilki streptokok boğaz enfeksiyonudur. Bu hastalıkta boğaz ağrısıyla birlikte ateş, ağız kokusu, boğazda görülebilir iltihap, mide bulantısı ve kusma görülebilir.

Streptokok boğaz enfeksiyonunun dışında boğmaca zatürre ve farklı diğer bakteriyel enfeksiyonlar da boğaz ağrısına yol açabilir. Boğaz ağrısının nedeni mantar enfeksiyonları da olabilir. Ağız içinde pamukçuk oluşumuna sebep olan Candida Albicans isimli mantar, boğaza doğru ilerleyerek ağrıya yol açabilir.

Genellikle bu enfeksiyonda herhangi bir semptom görülmez.Yalnızca ağız dil ve boğazda ağrı hissedilebilir. Ancak yemek borusuna ulaştığı durumlarda ciddi sorunlara neden olabilir. Boğaz ağrısının bir başka nedeni ise alerjik farenjittir. Bu hastalıkta burundan ya da ağızdan giren bir alerjen boğaz ağrısına yol açar. Özellikle mevsimsel alerjilerde burun tıkanıklığı varsa ve kişi ağızdan nefes alıyorsa bu durum sıkça görülür.

Ağız içinde kuruluk ve tahriş hissedilebilir. İlerleyen süreçlerde ise postnazal akıntı dolayısıyla boğazda ve bademciklerde iltihaplanma da olabilir. Bunun sonucunda boğazın arkasında yumru varmış hissi oluşabilir. Boğaz ağrısı; düşük nem, sigara kullanımı, hava kirliliği veya bağırma nedenli de görülebilir.

Ayrıca boğazda biriken mide asidi de boğazda tahrişe neden olarak ağrı yapabilir. Bu durum gastroözofageal reflünün bir semptomu olarak ortaya çıkabilir. Bu hastalık çoğunlukla öksürük, mide ekşimesi ve ağızda asit tadı ile birlikte görülür. Ancak zaman zaman görülen tek semptom boğaz ağrısıdır.

Boğaz ağrısına neden olan şeyler şunlardır:

 • Soğuk algınlığı ve nezle
 • Şiddetli kusma
 • Bademciklerin tahriş edilmesi
 • En yaygını Streptococcus pyogenes olan çeşitli bakteriyel enfeksiyonlar
 • Evcil hayvan tüyü, polen alerjisi gibi alerjiler
 • Kuru havalar
 • Uzun süre dinlenmeden bağırarak konuşmak
 • Mide asitlerinin yemek borusunda biriktiği sıvı
 • HIV enfeksiyonu
 • Grip yani influenza
 • Mono, yani enfeksiyöz mononükleoz veya halk arasındaki adıyla öpücük hastalığı
 • Kızamık
 • Suçiçeği
 • Krup hastalığı, yani sert, yüksek sesli öksürük ile tanısı konulan yaygın bir çocukluk çağı hastalığı bulunur.

Bitkisel Çözümlerin Gücü

Bitkisel tedaviler, doğadan gelen bitkileri, bitki parçalarını veya bitki ekstrelerini kullanarak sağlığı korumak veya iyileştirmek için uygulanan bir tedavi biçimidir. Bitkisel tedavilerin kimyasal ilaçlara göre bazı faydaları şöyledir:

 • Bitkisel tedaviler, çoğunlukla kimyasal ilaçlara kıyasla daha az yan etki gösterir.
 • Bitkisel tedaviler, vücudun savunma sistemini destekler, zararlı maddeleri uzaklaştırır ve hücre yenilenmesine katkıda bulunur.
 • Bitkisel tedaviler, bazı süreğen hastalıkların tedavisinde kimyasal ilaçlara ek veya yedek olabilir.
 • AlchemLife Phytorelief Pastil, bitkisel bir üründür ve içinde zencefil, zerdeçal ve nar ekstreleri vardır. Bu bitkilerin, antioksidan, iltihap önleyici, virüs karşıtı ve bakteri karşıtı özellikleri bulunur. AlchemLife Phytorelief Pastil, kimyasal içerikli alternatiflerden değildir.

Ürünün Kullanımı ve Dozu

AlchemLife Phytorelief Pastil, bağışıklığın fonksiyonlarının normal şekilde sürdürülebilir olması açısından ödüllü ve patentli bir bitkisel pastildir. Nar kabuğu, zerdeçal, zencefil, selenyum, çinko ve C vitamini içerir. Şeker, gluten ve laktoz içermez.

AlchemLife Phytorelief Pastil’in kullanım talimatları şöyledir:

 • Çiğnemeyin, yutmayın. Pastilin ağzınızda yavaşça erimesine izin verin.
 • Günde 3-4 pastile kadar kullanılabilir.
 • Pastil eridikten sonra 1 saat boyunca yiyecek ya da içecek tüketmemeye özen gösterin. Böylece maksimum etki sağlanacaktır.

AlchemLife Phytorelief Pastil ile bağışıklığınızın normal fonksiyonlarının sürdürülebilir olmasına destek olabilirsiniz.

Müşteri Deneyimleri ve İncelemeleri

AlchemLife Phytorelief Pastil, doğal ve bitkisel içerikli bir bağışıklık güçlendirici pastildir. Ödül kazanmış ve patentli bir formüle sahiptir. Nar, zerdeçal, zencefil, selenyum, çinko ve C vitamini gibi faydalı bileşenler içerir. Şeker, gluten ve laktoz barındırmaz. Kullanıcılar, ürünün lezzeti, faydası ve kalitesi ile ilgili bazı görüşlerde bulunmuşlardır:

“Phytorelief pastil, soğuk kış günlerinde bağışıklık sistemimi korumak için tercih ettiğim bir ürün. Hem sağlıklı hem de nefis. Üstüne üstlük mentol kokusuyla ağızda ferahlık bırakıyor. Herkese tavsiye ediyorum. ''                                             

Soğuk Mevsimlere Hazırlık Rehberi

Soğuk mevsimlere hazırlık önemlidir ve bağışıklık sistemini güçlendirmek, boğaz rahatsızlıklarından kaçınmak için bazı stratejiler ve doğal çözümler uygulanabilir. İşte soğuk mevsimlere hazırlık rehberi:

Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek İçin:

 • Düzenli egzersiz yapın.
 • Dengeli beslenin ve sebzeler, meyveler, protein ve sağlıklı yağlar tüketin.
 • Yeterli uyku alın.
 • C vitamini içeren gıdaları tüketin (örneğin portakal, mandalina, kivi).
 • Pastil gibi doğal ürünleri düşünün.

Boğaz Rahatsızlıklarından Kaçınma:

 • Soğuk havalarda boğazınızı sıcak içeceklerle koruyun.
 • Bal ve limonlu su içmek boğazı rahatlatır.
 • Tuzlu su ile gargara yapın.
 • Pastil, boğaz rahatsızlıklarına karşı doğal bir seçenektir.

Su Depolarında Kışa Hazırlık:

Depolarınızı kışa hazırlamak için şunları yapabilirsiniz:

 • Depoyu iyice temizleyin ve iç yüzeylerdeki bakteri ve mikropları önlemek için düzenli aralıklarla temizleyin.
 • Dış yüzeyi iyi yalıtılmış olmalıdır. Eksik veya hasar görmüş yalıtım malzemelerini düzeltin.
 • Donmayı önlemek için ek ısıtma sistemleri kullanın.
 • Depo durumunu düzenli olarak kontrol edin ve sızıntıları veya yalıtım eksikliklerini erken tespit edin.

Bu basit adımlar, soğuk mevsimlere hazırlık için yardımcı olacaktır. Unutmayın, düzenli bakım ve kontroller, depolarınızın uzun ömürlü olmasına yardımcı olur ve su kaynaklarınızı korur.

 

 AlchemLife Phytorelief gibi doğal ürünlerin içeriğindeki .... gibi bitkiler de bağışıklığınızın normal düzeyde tutulmasına katkı sağlayabilir.

 

Yorum yaz

Bütün yorumlar paylaşılmadan önce editör kontrolünden geçmektedir

Bu site reCaptcha ile korunuyor. Ayrıca bu site için Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Kargo bedava

300 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!